0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
International Clubs
AFC Champions League, Knockout stage
Guangzhou Evergrande
۲
۱
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۳۰
Kashima Antlers
۱
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
International
Copa America, Group C
Japan
۰
۴
Chile
Finished
۰۳:۳۰
International Youth
U21 European Championship, Group C
Romania
-
-
Croatia
inprogress
۲۱:۰۰
England
-
-
France
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International
World Cup, Women, Group C
Italy
-
-
Brazil
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Jamaica
-
-
Australia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Finland
Veikkausliiga
FC Lahti
-
-
Rovaniemi PS
inprogress
۲۰:۰۰
Hifk
-
-
Seinajoen JK
inprogress
۲۰:۰۰
Malaysia
Super League
Pahang FA
۲
۰
Pknp FC
Finished
۱۷:۳۰
Petaling Jaya City FC
۱
۰
KL Felda United FC
Finished
۱۷:۳۰
Perak Tbg FC
۳
۱
Terengganu FA
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pkns FC
۲
۳
Kedah
Finished
۱۷:۳۰
International
CONCACAF Gold Cup, Group C
Curacao
۰
۱
EL Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Jamaica
۳
۲
Honduras
Finished
۰۶:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
PFC CSKA Sofia
۳
۰
FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Finished
۱۲:۳۰
SK Slovan Bratislava
۱
۱
1 FC Slovacko
Finished
۱۹:۳۰
FC Orenburg
۰
۱
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۱۹:۳۰
MFK Ruzomberok
-
-
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
inprogress
۲۰:۳۰
Spartak Trnava FC
۲
۰
KFC Komarno
Finished
۱۹:۳۰
CSKA 1948
۴
۰
FC Strumska Slava
Finished
۱۹:۰۰
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FC Flora Tallinn
-
-
Nomme Kalju FC
inprogress
۲۱:۰۰
Viljandi JK Tulevik
-
-
Maardu Linnameeskond
inprogress
۲۰:۳۰
Tartu JK Tammeka
-
-
JK Tallinna Kalev
inprogress
۲۰:۳۰
International
International Friendly Games, Women
Estonia
۰
۱
Belarus
Finished
۱۹:۰۰
International Clubs
AFC Cup, Knockout stage
Al-Jaish SC (SYR)
-
-
AL Jazeera Club Amman
inprogress
۲۰:۴۵
Ceres-Negros FC
۱
۱
HA Noi FC
Finished
۱۶:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
Stjarnan Gardabaer
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Brazil
Brasileiro Serie C, Group A
Globo FC RN
۳
۳
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۳:۳۰
Nautico PE
-
-
Botafogo FC PB
بازی شروع نشده است
۰۲:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
۱
۱
Tira-Persikabo
Finished
۱۶:۰۰
Perseru Badak Lampung FC
-
-
Psis Semarang
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Madura United
-
-
PSS Sleman
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Persija Jakarta
-
-
Pusamania Borneo FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Persipura Jayapura
-
-
PSM Makassar
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Semen Padang FC
-
-
Tira-Persikabo
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Bhayangkara FC
-
-
Persela Lamongan
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Persepar Kalteng Putra
-
-
Bali United Pusam
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Persebaya Surabaya
-
-
Barito Putera
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Arema FC
-
-
Persib Bandung
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Russia
Moscow Championship
Sokol Moscow
-
-
Kuntsevo
Finished
۱۹:۱۰
Torpedo-m
-
-
Tsentavr Moscow
Finished
۱۷:۳۰
International
UEFA Regions Cup
Slovak Western Region
۱
۳
Istanbul Region
Finished
۱۶:۳۰
Hradec Kralove Kfs
۰
۳
Castilla Leon Region
Finished
۱۶:۳۰
Bavarian Fa
-
-
Ligue De Normandie
inprogress
۲۱:۱۵
South Region Russia
-
-
Dolnoslaski
inprogress
۲۱:۱۵
Russia
Zone Chernozemeye
Fakel-m Voronezh
-
-
Atom Novovoronezh
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Nevezis
-
-
Zalgiris Vilnius B
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League
Noosa Lions
۴
۱
Buderim Wanderers FC
Finished
۱۵:۰۰
Russia
Zone Moscow
FC FSM
-
-
FK Rosich
Finished
۱۷:۳۰
SSH 75
۹
۲
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
Finished
۱۳:۳۰
FK Sportakademklub Moscow
۵
۰
Trudovye Rezervy
Finished
۱۶:۳۰
Burevestnik
-
-
Fc Express
Finished
۱۸:۳۰
Vulkan
-
-
Zelenograd
inprogress
۱۴:۳۰
FC Zenit Moscow
-
-
Ararat Moscow
inprogress
۱۵:۳۰
FC Strogino-M
-
-
Setun Kuntsevo
inprogress
۱۹:۳۰
International Youth
U19 Czech-Slovak Cup
Slovan Bratislava
۴
۰
Slavia Prague
Finished
۱۶:۰۰
Lithuania
LFF Cup
FK Babrungas Plunge
-
-
FK Palanga
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Spartakas
-
-
Banga Gargzdai
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League Reserve
Noosa Lions FC
۵
۱
Buderim Wanderers FC
Finished
۱۳:۰۰
Russia
Zone Golden Ring
Spartak Kostroma
-
-
Shinnik-M Yaroslavl
Finished
۱۹:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
MPS/Atletico Malmi
-
-
TiPS
inprogress
۲۰:۴۵
Club Latino Espanol
-
-
Atlantis Fc/Akatemia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Uruguay
U19 League
Liverpool Montevideo
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Chernivtsi Region
Fc Chagor
-
-
FC Voloka
inprogress
۱۹:۰۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 3
Joki
-
-
Pkku
inprogress
۲۱:۰۰
Denmark Amateur
U21
B1908
-
-
Hundested Ik
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden Amateur
U19 Division 1, Svealand
Enskede IK
-
-
IFK Aspudden
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید